Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
„Furnizarea de carburanţi auto pe baza de bonuri valorice (motorină EURO 5”) - Acord-cadru 4 ani
- Număr anunț
- CN1032396
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.310.924,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.245.378,15 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1061928
- Termen limită
- 30.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 127-336152
- Documentație de atribuire
- DF1116898
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
1.245.378,15 RON
din 1.310.924,36 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 65.546,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.