Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
LN3D Revitalizare TH2 CHE Gilceag
- Număr anunț
- CN1028389
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA PENTRU SERVICII DE MENTENANTA A RETELEI ELECTRICE DE TRANSPORT "SMART" S.A. (CUI 14232728)
- Cod CPV
- 50532200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a transformatoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.190.160 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2021 08:34
- Anunț de atribuire
- CAN1058870
- Termen limită
- 16.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1105854
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Valoare atribuită
1.190.160 RON
din 1.210.000 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 19.840 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.