Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,5% sub estimat
LN 3 – CAF nr.4 – Sablare sistem convectiv nr.2 din cadrul CTE Grozăvești
- Număr anunț
- CN1032378
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- Turboenergy Power (CUI 1007607001228)
- Cod CPV
- 50531100-7 · Servicii de reparare si de intretinere a boilerelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 926.485,82 RON
- Valoare atribuită
- 671.946,79 RON 27,5% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2021 18:31
- Anunț de atribuire
- CAN1061399
- Termen limită
- 27.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116919
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Turboenergy Power CUI 1007607001228
Subcontractanți 1
COMPCONTROL ING. SRL CUI RO 10144097
Terți + subcontractanți 1
ENERGOFOR SRL CUI RO 12826406
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENERGOMONTAJ SA CUI RO 1555468
Valoare atribuită
671.946,79 RON
din 926.485,82 RON estimat
27,5%
Adjudecat la 72,5% din estimat · economie 254.539,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.