Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Sistem adițional tipar digital – Data Runnar

Număr anunț
CN1032458
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.300.000 RON
Valoare atribuită
4.258.900 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
03.07.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1062108
Termen limită
05.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 127-336159
Documentație de atribuire
DF1116947

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.258.900 RON

din 4.300.000 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 41.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.