Atribuită
Anunț de participare
Servicii de asistenta de siguranta in instruirea practica
- Număr anunț
- SCN1081984
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- NEMO DIVE SRL (CUI 32868589)
- Cod CPV
- 98363000-5 · Servicii de scufundare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 642.240 RON
- Valoare atribuită
- 883.080 RON
- Data publicării
- 12.02.2021 11:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1051430
- Termen limită
- 25.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1105967
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEMO DIVE SRL CUI 32868589
Valoare atribuită
883.080 RON
din 642.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro