Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,4% sub estimat

Refacerea si consolidarea sectorului de drum comunal, afectat de alunecari de teren, pe DC73, punctul “Pe Vale”, in satul Persunari, comuna Gura Vadului, jud. Prahova.

Număr anunț
SCN1081974
Autoritate contractantă
COMUNA GURA VADULUI (CUI 2843698)
Furnizor / câștigător
STRABENBAU LOGISTIC SRL (CUI 33221610)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.418.717,81 RON
Valoare atribuită
1.114.682,27 RON 21,4% sub estimat
Data publicării
12.02.2021 09:12
Anunț de atribuire
SCNA1051613
Termen limită
02.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1105946

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 23580950
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
KATO SERVICE SRL CUI RO 17588470
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.114.682,27 RON

din 1.418.717,81 RON estimat 21,4%

Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 304.035,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.