Atribuită
Anunț de participare
ECLISE METALICE TIP R65
- Număr anunț
- CN1032416
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- VOESTALPINE RAILWAY SYSTEMS ROMANIA S.A. (CUI 1151753)
- Cod CPV
- 34946121-4 · Eclise de imbinare si placi de baza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 739.495,80 RON
- Valoare atribuită
- 739.495,79 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1062253
- Termen limită
- 02.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 126-334924
- Documentație de atribuire
- DF1116688
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VOESTALPINE RAILWAY SYSTEMS ROMANIA S.A. CUI RO 1151753
Valoare atribuită
739.495,79 RON
din 739.495,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro