Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,9% sub estimat

Asigurare de raspundere civila a administratorilor si directorilor (membrii Consiliului de Supraveghere si ai Directoratului, inclusiv presedintii) Hidroelectrica SA

Număr anunț
CN1032556
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
UNIQA ASIGURARI SA (CUI 1813613)
Cod CPV
66516500-5 · Servicii de asigurare a raspunderii profesionale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.975.000 RON
Valoare atribuită
1.700.000 RON 13,9% sub estimat
Data publicării
01.07.2021 10:00
Anunț de atribuire
CAN1066015
Termen limită
24.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1117287

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.700.000 RON

din 1.975.000 RON estimat 13,9%

Adjudecat la 86,1% din estimat · economie 275.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.