Atribuită
Anunț de participare
Reactivi pentru testare PCR Gripa/ SARS CoV 2 (test molecular rapid de diagnostic in vitro)
- Număr anunț
- CN1032512
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.435.000 RON
- Data publicării
- 03.07.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1063671
- Termen limită
- 09.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 127-336150
- Documentație de atribuire
- DF1117126
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.PDF.p7s
- FisaDate_DF1117126.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model de acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DEXTER COM S.R.L. CUI RO 8875940
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Valoare atribuită
9.435.000 RON
din 6.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro