Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,5% sub estimat
Servicii de audit extern al managementului A.N.I. pentru anul 2020
- Număr anunț
- SCN1082103
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE INTEGRITATE (CUI 22838777)
- Furnizor / câștigător
- TGS ROMANIA ASSURANCE & ADVISORY BUSINESS SERVICES S.R.L. (CUI 6641616)
- Cod CPV
- 79212000-3 · Servicii de auditare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269.015,04 RON
- Valoare atribuită
- 222.000 RON 17,5% sub estimat
- Data publicării
- 16.02.2021 16:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1051895
- Termen limită
- 26.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1106251
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți + subcontractanți 1
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DELOITTE AUDIT SRL CUI 7756924
Asociați 1
DELOITTE CONSULTANTA SRL CUI RO 2626460
Valoare atribuită
222.000 RON
din 269.015,04 RON estimat
17,5%
Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 47.015,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.