Atribuită
Anunț de participare
Proiectare, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari pentru obiectivul de investitii: "Reabilitarea, modernizarea, extinderea si dotarea caminului cultural sat Marca, comuna Marca, judetul Salaj"
- Număr anunț
- SCN1082092
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- AEDILIS PROIECT SRL (CUI 16927071)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.136.604,07 RON
- Valoare atribuită
- 3.973.683,75 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 13:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1061262
- Termen limită
- 08.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1105814
Documente
Documentația de atribuire
- Contract P+E 03.06.2020.doc.p7s
- Documentatie tehnica Marca.part1.rar.p7s
- Documentatie tehnica Marca.part2.rar.p7s
- FisaDate_DF1105814.pdf
- Formulare P+E.doc.p7s
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PERFECT DOMIŢIANA SRL CUI 25278330
Asociați 1
AEDILIS PROIECT SRL CUI RO 16927071
Subcontractanți 3
ELECTROMEDIA SRL CUI RO17421101
EXTREM SERVICE SRL CUI RO24190034
PIM CORPORATION SRL CUI RO 17287876
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Subcontractanți 7
DINAMIC CONCEPT SRL CUI 21549410
ELECTRO GRUP SRL CUI 11894640
ELECTRON COMPANY SRL CUI RO17986262
ITS GROUP SRL CUI RO 15344371
PROFI PROIECT S.R.L. CUI RO24021710
EXOPROIECT SRL CUI 30134446
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PAULO-GEPA CONSTRUCT SRL CUI RO 23985458
Terți susținători 1
B_MASIV SRL CUI 19032801
Subcontractanți 5
DINAMIC CONCEPT SRL CUI 21549410
ELECTRON COMPANY SRL CUI RO17986262
ELECTRO SAFE SYSTEMS S.R.L. CUI 40271246
PROFI PROIECT S.R.L. CUI RO24021710
EXOPROIECT SRL CUI 30134446
Valoare atribuită
3.973.683,75 RON
din 3.136.604,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro