Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,5% sub estimat
Contract de achizitii publice: Achizitionarea de produse de birotica-papetarie si consumabile (pachet)
- Număr anunț
- SCN1082169
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA SOCIETATEA ROMANA DE CARDIOLOGIE (CUI 5679116)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.435,44 RON
- Valoare atribuită
- 9.304,63 RON 49,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.02.2021 20:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1051445
- Termen limită
- 03.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1106293
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RIK SRL CUI RO 1889794
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OFFICE PRO MEDIA SRL CUI RO 14413422
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Valoare atribuită
9.304,63 RON
din 18.435,44 RON estimat
49,5%
Adjudecat la 50,5% din estimat · economie 9.130,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.