Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Achizitionare dotari (mobilier si materiale scolare) în cadrul proiectului cu titlul „Reabilitare cladire Liceu Tehnologic Vasile Juncu din localitatea Minis, judetul Arad”, demarat de autoritatea contractanta din fonduri europene prin Programul National de Dezvoltare Locala, contract de finantare nr. 2281/15.03.2018

Număr anunț
CN1032637
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.366.651 RON
Valoare atribuită
1.364.511 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
06.07.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1062995
Termen limită
09.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 130-344285
Documentație de atribuire
DF1117351

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430

Valoare atribuită

1.364.511 RON

din 1.366.651 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.140 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.