Atribuită Anunț de participare

Soluție software virtualizare

Număr anunț
CN1032634
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 11973883)
Cod CPV
48780000-9 · Pachete software pentru managementul sistemelor, al stocarii si al continutului (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.437 RON
Valoare atribuită
92.404 RON
Data publicării
02.07.2021 17:48
Anunț de atribuire
CAN1063987
Termen limită
02.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1117536

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

92.404 RON

din 92.437 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.