Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

CONTRACT FURNIZARE CROMATOGRAF DE LICHIDE DE ÎNALTĂ PERFORMANŢĂ CU SEPARARE ULTRA-RAPIDĂ

Număr anunț
SCN1082202
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
38432200-4 · Cromatografe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380.600 RON
Valoare atribuită
379.520 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
18.02.2021 15:47
Anunț de atribuire
SCNA1050589
Termen limită
02.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1106431

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PREMIUM INVEST SRL CUI RO24080414

Valoare atribuită

379.520 RON

din 380.600 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.080 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.