Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat
Lucrari de reabilitare locuinte, inclusiv conectare la retele utilitati , propus a se realiza în cadrul proiectului “Promovarea incluziunii și combaterea sărăciei în zonele marginalizate prin activități innovative”
- Număr anunț
- SCN1082199
- Autoritate contractantă
- COMUNA CALOPAR( CONSILIUL LOCAL CALOPAR) (CUI 4554181)
- Furnizor / câștigător
- HOGAM SRL (CUI 32939051)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 722.000 RON
- Valoare atribuită
- 709.830,69 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2021 15:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1053248
- Termen limită
- 11.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1106178
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HOGAM SRL CUI 32939051
Valoare atribuită
709.830,69 RON
din 722.000 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 12.169,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.