Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,9% sub estimat
Achizitie de Hrana pentru participanti in cadrul proiectului RESPECT PENTRU BUNICI contract POCU 436/4/4/127397
- Număr anunț
- SCN1082191
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211.764,71 RON
- Valoare atribuită
- 197.232,59 RON 6,9% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2021 14:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1050551
- Termen limită
- 01.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1106369
Documente
Documentația de atribuire
- 5.Formulare 1-6 model.pdf
- Caiet de sarcini Hrana3.PDF
- FisaDate_DF1106369.pdf
- Model contract furnizare hrana3.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SELGROS CASH & CARRY SRL CUI RO11805367
Valoare atribuită
197.232,59 RON
din 211.764,71 RON estimat
6,9%
Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 14.532,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.