Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru materiale sanitare - produse ligaturare
- Număr anunț
- CN1028583
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33162100-4 · Dispozitive pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369.400 RON
- Valoare atribuită
- 613.944 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 11:09
- Anunț de atribuire
- CAN1058766
- Termen limită
- 23.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1106124
Documente
Documentația de atribuire
- 1. PROPUNERE ACORD CADRU - sg.op.-semnat.doc.p7m
- 2. MODEL CONTRACT fara garantie-semnat.doc.p7m
- 3. FORMULARE - MODELE-semnat.doc.p7m
- 4. LIGATURARE - Caiet de sarcini-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1106124.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
Valoare atribuită
613.944 RON
din 369.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro