Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,3% sub estimat
Servicii de proiectare la faza studiu de fezabilitate, documentaţie tehnica pentru obținere certificat de urbanism și documentaţii pentru obținere avize si acorduri solicitate prin certificatul de urbanism, in cadrul proiectului «REALIZARE REȚEA DE DISTRIBUȚIE GAZE NATURALE ÎN UNITĂȚILE ADMINISTRATIV TERITORIALE MEMBRE ÎN CADRUL ASOCIAŢIEI DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ DISTRIBUȚIE GAZ VALEA ALMAȘULUI ȘI VALEA AGRIJULUI»
- Număr anunț
- SCN1082264
- Autoritate contractantă
- ASOCIAŢIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ DISTRIBUȚIE GAZ VALEA ALMAȘULUI ȘI VALEA AGRIJULUI (CUI 41287380)
- Furnizor / câștigător
- CALORIA SRL (CUI 247885)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 556.400 RON
- Valoare atribuită
- 415.800 RON 25,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2021 16:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1052609
- Termen limită
- 05.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1106593
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CALORIA SRL CUI RO 247885
Asociați 1
EURODRUM COM SRL CUI RO17714993
Subcontractanți 4
ACVADESIGN SRL CUI RO36636956
AMD TOPOGRAFIE SRL CUI RO 22265351
PRODEXIMP SRL CUI RO 8126900
PROFER CF S.R.L. CUI RO23724401
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Subcontractanți 3
AQUAPROIECT SRL CUI RO 11806826
ROAD DESIGN ASP SRL CUI 28436140
IOVIDIA COM SRL CUI RO 4492011
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GAZMIND SRL CUI RO15902087
Valoare atribuită
415.800 RON
din 556.400 RON estimat
25,3%
Adjudecat la 74,7% din estimat · economie 140.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.