Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
Achizitie Echipamente specifice ATI (2) -2 Monitor de transport Cod CPV 33123210-3, Troliu urgente Cod CPV 35112000-2, Troliu medicamente bloc operator si ATI Cod CPV 35112000-2
- Număr anunț
- CN1032721
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
- Cod CPV
- 33123210-3 · Sistem de monitorizare cardiaca (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255.391,70 RON
- Valoare atribuită
- 244.145,20 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 09.07.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1066802
- Termen limită
- 12.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 132-350255
- Documentație de atribuire
- DF1117672
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 255.391,70 RON Adjudecat: 244.145,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Monitor de transport | 44.100 RON | SMART HEALTH GROUP | 33.500,20 RON ↓24,0% |
| 2 | Troliu urgente | 91.508,10 RON | KAPAMED INTERNATIONAL | 91.245 RON ↓0,3% |
| 3 | Troliu medicamente bloc operator si ATI | 119.783,60 RON | KAPAMED INTERNATIONAL | 119.400 RON ↓0,3% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KAPAMED INTERNATIONAL SRL CUI RO 29589509
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SMART HEALTH GROUP SRL CUI 37158078
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DANSON SRL CUI RO 4781338
Valoare atribuită
244.145,20 RON
din 255.391,70 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 11.246,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.