Anulată Anunț de participare

Furnizare de echipamente și dotări pentru proiectul „ Dotarea Ambulatoriului din Cadrul Secției Exterioare de Pediatrie a Spitalului Județean de Urgența “Mavromati” Botoșani”, cod SMIS 126319.

Număr anunț
CN1032697
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.601.183,89 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
09.07.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1063777
Termen limită
10.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 131-345625
Documentație de atribuire
DF1117798

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (6)

Estimat: 1.601.183,89 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente electrice și electronice 107.607,68 RON Anulat
2 LOTUL 2 Mobilier și echipamente pentru curățenie 88.188,11 RON Anulat
3 - LOT 3 Echipamente medicale, instrumentar (inclusiv probe tehn… 785.249,40 RON Anulat
4 Echipamente medicale de radiologie (inclusiv probe tehnologice,… 556.437,50 RON Anulat
5 Echipamente de imagistică ecografică (inclusiv probe tehnologic… 46.406,95 RON Anulat
6 Jocuri și activități pentru copii și teste psihologice, psihome… 17.294,25 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
CATTUS SRL CUI RO 14544908
Subcontractanți 2
SONOROM SRL CUI RO 9164147

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.