Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,6% sub estimat
ACORD-CADRU DE FURNIZARE DEZINFECTANȚI_ termen accelerat
- Număr anunț
- CN1028609
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
- Furnizor / câștigător
- AL CARINA SRL (CUI 4621450)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 182.784 RON
- Valoare atribuită
- 165.150 RON 9,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2021 07:54
- Anunț de atribuire
- CAN1057971
- Termen limită
- 08.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1106413
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Adjudecat: 165.150 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dezinfectant de nivel inalt pentru dezinfectia de tip terminal … | — | AL-CARINA S.R.L. | 150.000 RON |
| 2 | Produs detergent dezinfectant enzimatic pentru dezinfectia prin… | — | Sante International S.A. | 12.000 RON |
| 3 | Produs dezinfectant pentru suprafete mici de tipul sondei ecogr… | — | SMART MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. | 3.150 RON |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AL CARINA SRL CUI RO 4621450
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SMART MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO 19096597
Valoare atribuită
165.150 RON
din 182.784 RON estimat
9,6%
Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 17.634 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.