Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de institutii de invatamant si centre de cercetare (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
Achiziția serviciului de proiectare (faza P.A.C.+P.T.+D.E.E.și asistenţă tehnică din partea proiectantului) și execuției de lucrări pentru obiectivul:“Înființare Parc Științific și Tehnologic Bihor”str. Ceyrat nr.4 Oradea
- Număr anunț
- SCN1082316
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCTII ERBASU SA (CUI 430008)
- Cod CPV
- 45214000-0 · Lucrari de constructii de institutii de invatamant si centre de cercetare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.597.503 RON
- Valoare atribuită
- 18.440.830,13 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.02.2021 14:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1055626
- Termen limită
- 12.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1106545
Documente
Documentația de atribuire
- Avize.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract PST.docx.p7s
- FisaDate_DF1106545.pdf
- Fise tehnice.pdf.p7s
- Formulare model.doc.p7s
- Liste de cantitati comasate.pdf.p7s
- PIESE DESENATE 1.pdf.p7s
- PIESE DESENATE 2.pdf.p7s
- PIESE DESENATE 3.pdf.p7s
- PIESE DESENATE 4.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate.pdf.p7s
- STUDIU GEOTEHNIC.pdf.p7s
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCTII ERBASU SA CUI RO 430008
Asociați 1
ABED NEGO COM SRL CUI 7072691
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DRUM ASFALT SRL CUI RO22519077
Subcontractanți 3
AL.SE.RO. IMPEX SRL CUI RO 9341869
RITMOTEH SRL CUI RO 14489781
TERMOLINE SRL CUI RO7973044
Terți + subcontractanți 1
POLIART SRL CUI RO11493800
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TEHNODOMUS S.R.L. CUI RO 5596002
Subcontractanți 3
ENERGO - PROIECT SRL CUI RO 23568027
POLIART SRL CUI RO11493800
CONTACT-PLUS SRL CUI RO4893617
Valoare atribuită
18.440.830,13 RON
din 19.597.503 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 1.156.672,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.