Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat

Lucrari de ”Amenajare Centrul Civic comuna Fartanesti, judetul Galati”

Număr anunț
SCN1082312
Autoritate contractantă
Comuna Firtanesti (Consiliul Local al Comunei Fartanesti) (CUI 4802813)
Furnizor / câștigător
AMENAJĂRI IVCONS S.R.L. (CUI 40032834)
Cod CPV
45215222-9 · Lucrari de constructii de centre civice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
529.540,93 RON
Valoare atribuită
508.899,14 RON 3,9% sub estimat
Data publicării
22.02.2021 11:44
Anunț de atribuire
SCNA1051917
Termen limită
09.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1106594

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

508.899,14 RON

din 529.540,93 RON estimat 3,9%

Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 20.641,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.