Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Servicii de printare, copiere, scanare si fax cu transmitere/primire

Număr anunț
SCN1082274
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158.991 RON
Valoare atribuită
157.964 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
22.02.2021 07:25
Anunț de atribuire
SCNA1051744
Termen limită
08.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1106508

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
XEROSERVICE SRL CUI RO 13875660
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

157.964 RON

din 158.991 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 1.027 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.