Atribuită Anunț de participare

ASIGURAREA SERVICIILOR DE NAVIGATIE AERIANA LA AEROPORTUL INTERNATIONAL BRASOV-GHIMBAV /Realizarea infrastructurii fizice si dotarea acesteia cu echipamente specifice

Număr anunț
CN1032827
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
34960000-4 · Echipament aeroportuar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.175.091,40 RON
Valoare atribuită
76.368.934,64 RON
Data publicării
13.07.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1072271
Termen limită
14.10.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 134-355829
Documentație de atribuire
DF1118349

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Asociați 1
BOG ART SRL CUI RO 17487
Terți susținători 1
Terți + subcontractanți 2
Thales Italia S.p.A. CUI IT05712031003

Valoare atribuită

76.368.934,64 RON

din 60.175.091,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.