Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

achizitie articole de papetarie si hartie

Număr anunț
SCN1082370
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
362.278,04 RON
Valoare atribuită
361.144,40 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
23.02.2021 15:44
Anunț de atribuire
SCNA1051264
Termen limită
08.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1106761

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CONTE IMPEX SRL CUI RO 4596543
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
C&C PREVENT SRL CUI RO 28084575

Valoare atribuită

361.144,40 RON

din 362.278,04 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.133,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.