Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

„Polite de asigurare de patrimoniu si raspundere civila Termoficare Oradea S.A.”

Număr anunț
SCN1082368
Autoritate contractantă
TERMOFICARE ORADEA S.A. (CUI RO31952982)
Furnizor / câștigător
UNIQA ASIGURARI SA (CUI 1813613)
Cod CPV
66513000-9 · Servicii de asigurare legala si de asigurare impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000.000 RON
Valoare atribuită
998.124,75 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
23.02.2021 15:44
Anunț de atribuire
SCNA1051952
Termen limită
11.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1106736

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

998.124,75 RON

din 1.000.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.875,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.