Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

CONTRACT DE FURNIZARE REACTIVI KIT DIAGNOSTICARE, IZOLARE SI DETECTIE CORONAVIRUS COVID-19.

Număr anunț
CN1028543
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
BIO ZYME SRL (CUI 18954013)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
867.700 RON
Valoare atribuită
852.000 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
23.02.2021 01:37
Anunț de atribuire
CAN1057043
Termen limită
22.03.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 037-091926
Documentație de atribuire
DF1106221

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 867.700 RON Adjudecat: 852.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactivi kit de izolare si detectie Coronavirus Covid-19 compat… 714.100 RON
2 Tuburi transparente din polypropylena cu capace in stripuri de … 153.600 RON S.C. Bio Zyme S.R.L. 852.000 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO ZYME SRL CUI RO18954013
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
WATT DISTRIBUTOR SRL CUI RO 10817509
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

852.000 RON

din 867.700 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 15.700 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.