Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU - NUSINERSENUM IN CADRUL PROGRAMULUI NATIONAL PENTRU BOLI RARE- 24 DE LUNI
- Număr anunț
- CN1032879
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111.310.103,52 RON
- Valoare atribuită
- 125.479.613,84 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1062943
- Termen limită
- 13.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 135-358147
- Documentație de atribuire
- DF1118355
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini nusinersen-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1118355.pdf
- instructiuni ofertanti-semnat.pdf.p7s
- model ac si cs nusine-semnat.pdf.p7s
- model formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Valoare atribuită
125.479.613,84 RON
din 111.310.103,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro