Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat

Achizitia unei autoutilitare (Lot 1) si a unui microbuz 8+1 locuri (Lot 2) prin Leasing operational in cadrul proiectului “O viata mai buna pentru seniorii din Mica Roma- Municipiul Blaj, judetul Alba, POCU 436/4/4/127755

Număr anunț
SCN1082478
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI RO4563007)
Furnizor / câștigător
CENTER TEA & CO SRL (CUI 12810230)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248.185,98 RON
Valoare atribuită
222.300 RON 10,4% sub estimat
Data publicării
25.02.2021 16:35
Anunț de atribuire
SCNA1051692
Termen limită
11.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1106946

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 248.185,98 RON Adjudecat: 222.300 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Autoutilitara 92.767,50 RON SC CENTER TEA&CO SRL 71.250 RON ↓23,2%
2 Microbuz 8+1 locuri 155.418,48 RON SC CENTER TEA&CO SRL 151.050 RON ↓2,8%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENTER TEA & CO SRL CUI RO 12810230
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

222.300 RON

din 248.185,98 RON estimat 10,4%

Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 25.885,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.