Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

Achizitie de suplimente alimentare 2021 - 2022

Număr anunț
CN1028820
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
FARMACIA REMEDIA SRL (CUI 3177830)
Cod CPV
33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138.893,95 RON
Valoare atribuită
137.130,70 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
26.02.2021 11:38
Anunț de atribuire
CAN1054227
Termen limită
29.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1104666

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMACIA REMEDIA SRL CUI RO 3177830

Valoare atribuită

137.130,70 RON

din 138.893,95 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 1.763,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.