Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 86,8% sub estimat

UNT-MIERE-GEM

Număr anunț
SCN1082529
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308.500 RON
Valoare atribuită
40.864 RON 86,8% sub estimat
Data publicării
26.02.2021 11:16
Anunț de atribuire
SCNA1051325
Termen limită
08.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1106920

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 40.864 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Unt portionat 10 gr CARLAND S.R.L. 10.994 RON
2 Miere albina 20 gr
3 Gem natural de fructe 20 gr CARLAND S.R.L. 2 contracte 29.870 RON
CARLAND S.R.L. · contract 10091 · 06.04.2021
CARLAND S.R.L. · contract 10576 · 12.04.2021 29.870 RON

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

40.864 RON

din 308.500 RON estimat 86,8%

Adjudecat la 13,2% din estimat · economie 267.636 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.