Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,6% sub estimat

Complete de blocare treceri auto

Număr anunț
CN1032925
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
31682520-1 · Sisteme de oprire de urgenta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260.000 RON
Valoare atribuită
900.000 RON 28,6% sub estimat
Data publicării
15.07.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1065524
Termen limită
19.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 136-359672
Documentație de atribuire
DF1118576

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

900.000 RON

din 1.260.000 RON estimat 28,6%

Adjudecat la 71,4% din estimat · economie 360.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.