Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,4% sub estimat
SERVICII SILVICE PENTRU FONDUL FORESTIER DIN PROPRIETATEA COMUNEI ARIESENI, JUD. ALBA pentru anul 2021.
- Număr anunț
- SCN1082508
- Autoritate contractantă
- Comuna Arieseni (Consiliul Local Arieseni) (CUI 4562419)
- Furnizor / câștigător
- OCOLUL SILVIC HOREA-APUSENI S.R.L. (CUI 19024060)
- Cod CPV
- 77231100-9 · Servicii de gestionare a resurselor forestiere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196.792 RON
- Valoare atribuită
- 182.322 RON 7,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2021 09:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1051040
- Termen limită
- 10.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1106986
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OCOLUL SILVIC HOREA-APUSENI S.R.L. CUI RO 19024060
Valoare atribuită
182.322 RON
din 196.792 RON estimat
7,4%
Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 14.470 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.