Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,6% sub estimat
LN3 –TA3 tip DKUL 50-1 – Deschidere CMP si repaletare rotor MP – CTE Progresu
- Număr anunț
- CN1028744
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- Turboenergy Power (CUI 1007607001228)
- Cod CPV
- 50531000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor neelectrice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.540.505 RON
- Valoare atribuită
- 5.000.000 RON 23,6% sub estimat
- Data publicării
- 27.02.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1056396
- Termen limită
- 29.03.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 041-103615
- Documentație de atribuire
- DF1106713
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Turboenergy Power CUI 1007607001228
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GENERAL TURBO SA CUI RO 2603490
Valoare atribuită
5.000.000 RON
din 6.540.505 RON estimat
23,6%
Adjudecat la 76,4% din estimat · economie 1.540.505 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.