Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,5% sub estimat

Furnizare dezinfectant aeromicrofloră pentru prevenirea infectării si răspândirii COVID-19

Număr anunț
SCN1082613
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
AL CARINA SRL (CUI 4621450)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260.000 RON
Valoare atribuită
230.000 RON 11,5% sub estimat
Data publicării
01.03.2021 16:46
Anunț de atribuire
SCNA1051321
Termen limită
12.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1107221

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AL CARINA SRL CUI RO 4621450
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

230.000 RON

din 260.000 RON estimat 11,5%

Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 30.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.