Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,6% sub estimat

Realizare instalatie recirculare gaze arse la cazan nr. 5 de 105 t/h si integrarea in automatizarea existenta ( proiect, achizitie si executie )

Număr anunț
SCN1082586
Autoritate contractantă
Midia Green Energy S.A. (CUI RO14325363)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-TOTAL SRL (CUI 389707)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.658.011 RON
Valoare atribuită
1.299.990,57 RON 21,6% sub estimat
Data publicării
01.03.2021 10:39
Anunț de atribuire
SCNA1051869
Termen limită
17.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1107086

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-TOTAL SRL CUI RO 389707
Subcontractanți 1
REMONT SRL CUI RO 2753846
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Turboenergy Power CUI 1007607001228
Terți + subcontractanți 2
CELIN SRL CUI RO12389794
ENERGOFOR SRL CUI RO 12826406

Valoare atribuită

1.299.990,57 RON

din 1.658.011 RON estimat 21,6%

Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 358.020,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.