Atribuită Anunț de participare

Articole de Mobilier

Număr anunț
CN1032937
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
Cod CPV
39143110-0 · Paturi, piese pentru paturi si tapiserii pentru mobilier speciale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
820.272,40 RON
Valoare atribuită
881.869,04 RON
Data publicării
16.07.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1063883
Termen limită
18.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 136-359686
Documentație de atribuire
DF1118442

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NEW MOB EXPANSION SRL CUI RO 29328333
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TRANSLIMA SRL CUI RO18916940

Valoare atribuită

881.869,04 RON

din 820.272,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.