Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,5% sub estimat
Acord cadru pentru 24 de luni de furnizare truse sanitare de prim-ajutor
- Număr anunț
- SCN1082652
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195.300 RON
- Valoare atribuită
- 92.765 RON 52,5% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2021 14:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1051959
- Termen limită
- 16.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1107188
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Adjudecat: 92.765 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Trusă de prim-ajutor fixă | — | VETRO DESIGN S.R.L.,S.C. VESTA INVESTMENT S.R.L. | 79.065 RON |
| 2 | Trusă de prim-ajutor portabilă | — | VETRO DESIGN S.R.L. | 13.700 RON |
| 3 | Trusă auto de prim-ajutor | — | — | |
| 4 | Kit trusă de prim-ajutor de perete | — | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VETRO DESIGN SRL CUI RO 8409931
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VESTA INVESTMENT SRL CUI RO 5891142
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TOP-TRADE MEDICAL SRL CUI 24168606
Valoare atribuită
92.765 RON
din 195.300 RON estimat
52,5%
Adjudecat la 47,5% din estimat · economie 102.535 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.