Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,6% sub estimat
Furnizare dotări PSI și diverse în cadrul proiectului „Modernizarea, renovarea și dotarea căminului cultural din sat Racova, comuna Gârceni, județul Vaslui”
- Număr anunț
- SCN1082641
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIRCENI (PRIMARIA GIRCENI) (CUI 4359652)
- Furnizor / câștigător
- GERMROM TRADING IMPORT EXPORT SRL (CUI 14417327)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.976,74 RON
- Valoare atribuită
- 30.026 RON 11,6% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2021 11:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1056915
- Termen limită
- 23.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1107107
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GERMROM TRADING IMPORT EXPORT SRL CUI RO 14417327
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DOLAS ECOTRADE SRL CUI RO 23596566
Valoare atribuită
30.026 RON
din 33.976,74 RON estimat
11,6%
Adjudecat la 88,4% din estimat · economie 3.950,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.