Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 68,9% sub estimat

Contract de achizitie publica de CARTOFI

Număr anunț
SCN1082630
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
LIACRIS SRL (CUI 9213894)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195.000 RON
Valoare atribuită
60.720 RON 68,9% sub estimat
Data publicării
02.03.2021 09:23
Anunț de atribuire
SCNA1062568
Termen limită
15.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1107149

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIACRIS SRL CUI RO 9213894
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023

Valoare atribuită

60.720 RON

din 195.000 RON estimat 68,9%

Adjudecat la 31,1% din estimat · economie 134.280 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.