Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 55,8% sub estimat

Furnizare echipamente de protecție medicală în cadrul proiectului “ Creşterea capacităţii de răspuns la răspândirea virusului COVID – 19 în unităţile de învăţământ “, COD SMIS: 144556

Număr anunț
SCN1082698
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA Jud Bihor (CUI 5460832)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428.777,60 RON
Valoare atribuită
189.491,50 RON 55,8% sub estimat
Data publicării
03.03.2021 09:40
Anunț de atribuire
SCNA1069250
Termen limită
22.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1107299

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 428.777,60 RON Adjudecat: 189.491,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare echipamente de protectie individuala 266.068,50 RON SOCADANCE MD SRL 142.291,50 RON ↓46,5%
2 Furnizare covorase, dozatoare, dispensere, cosuri de gunoi si u… 42.709,10 RON Anulat
3 Furnizare si montare poarta detectie temperatura umana 120.000 RON S.C. Premium Chem Expert SRL S.R.L. 47.200 RON ↓60,7%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOCADANCE MD SRL CUI 18392942
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

189.491,50 RON

din 428.777,60 RON estimat 55,8%

Adjudecat la 44,2% din estimat · economie 239.286,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.