Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat

Furnizare mobilier în cadrul proiectului „REABILITARE, MODERNIZARE ȘI DOTARE CĂMIN CULTURAL DIN LOCALITATEA MINERI, COMUNA SOMOVA”

Număr anunț
SCN1082689
Autoritate contractantă
COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
Furnizor / câștigător
MERVAL GRUP SRL (CUI 23918670)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149.552,41 RON
Valoare atribuită
126.600 RON 15,3% sub estimat
Data publicării
03.03.2021 09:02
Anunț de atribuire
SCNA1052806
Termen limită
22.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1107305

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERVAL GRUP SRL CUI RO 23918670
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709

Valoare atribuită

126.600 RON

din 149.552,41 RON estimat 15,3%

Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 22.952,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.