Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat

Soluție de autentificare multifactor

Număr anunț
CN1032978
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 11973883)
Cod CPV
48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705.882 RON
Valoare atribuită
683.900 RON 3,1% sub estimat
Data publicării
16.07.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1065991
Termen limită
18.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 137-364194
Documentație de atribuire
DF1118520

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

683.900 RON

din 705.882 RON estimat 3,1%

Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 21.982 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.