Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,1% sub estimat
Servicii de întocmire documentație tehnico economică –faza Expertiză tehnică drum, Expertiză tehnică poduri, Studiu de fezabiliate - completat cu elementele specifice din documentaţia de avizare a lucrărilor de intervenţii, Studiu Geotehnic, Studiu topografic și Plan Topografic și Documentația tehnică pentru obținerea avizelor/acordurilor prevăzute în certificatul de urbanism pentru ,,Modernizare infrastructură rutieră de interes județean pe drumul județean 663A ce traversează localitățile Târgu –Jiu(DN 66) – Botorogi-Văcarea-Țîrculești(DJ 674A) – intersecție cu DJ 663 și drum județean 674A ce traversează localitățile Țîrculești (DJ 663A)- Țicleni(DJ 675)”
- Număr anunț
- SCN1082684
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
- Furnizor / câștigător
- INCONS DEVELOPMENT (CUI 37318748)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294.117,64 RON
- Valoare atribuită
- 134.960 RON 54,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.03.2021 08:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1054469
- Termen limită
- 26.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1107271
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INCONS DEVELOPMENT CUI 37318748
Subcontractanți 1
GEOCON PROJECT CUI RO37388565
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EXPERT SERV SRL CUI RO 6484589
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Subcontractanți 3
AQUAPROIECT SRL CUI RO 11806826
ROAD DESIGN ASP SRL CUI 28436140
IOVIDIA COM SRL CUI RO 4492011
Valoare atribuită
134.960 RON
din 294.117,64 RON estimat
54,1%
Adjudecat la 45,9% din estimat · economie 159.157,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.