Atribuită Anunț de participare

Servicii de inchiriere autobasculante cu semiremorca basculabila de 26- 30 mc (10 buc)

Număr anunț
CN1033031
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
Furnizor / câștigător
STRASSE CONSTRUCT SRL (CUI 28191377)
Cod CPV
60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.030.000 RON
Valoare atribuită
4.030.000 RON
Data publicării
20.07.2021 01:38
Anunț de atribuire
CAN1064787
Termen limită
19.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 138-367637
Documentație de atribuire
DF1118655

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OPENTRANS SRL CUI RO15219174

Valoare atribuită

4.030.000 RON

din 4.030.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.