Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat

Încărcător frontal

Număr anunț
SCN1082769
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
43250000-0 · Incarcatoare cu bena frontala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
881.000 RON
Valoare atribuită
777.950 RON 11,7% sub estimat
Data publicării
04.03.2021 14:03
Anunț de atribuire
SCNA1053121
Termen limită
18.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1107268

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

777.950 RON

din 881.000 RON estimat 11,7%

Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 103.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.