Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat
FURNIZARE BORDURI
- Număr anunț
- SCN1082764
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- SYMMETRICA SRL (CUI 6552535)
- Cod CPV
- 44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 766.700 RON
- Valoare atribuită
- 719.030 RON 6,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2021 13:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1052624
- Termen limită
- 15.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1107387
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 caiet sarcini Furnizare borduri -semnat.pdf.p7s
- Anexa 2 caiet sarcini Furnizare borduri -semnat.pdf.p7s
- Anexa ACORD CADRU-semnat.pdf.p7s
- Anexa Contract Subsecvent -semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- Draft A.C- Furnizare borduri-semnat.pdf.p7s
- Draft Ctr subsecv borduri-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1107387.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- Formular Propunere Tehnica -semnat.doc.p7s
- ModelContract_DF1107387.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELIS PAVAJE SRL CUI 1771593
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYMMETRICA SRL CUI 6552535
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OYL EXPERT PAVAJE SRL CUI 37123800
Valoare atribuită
719.030 RON
din 766.700 RON estimat
6,2%
Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 47.670 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.