Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,7% sub estimat
”Hârtie, carton, produse din carton, rechizite și furnituri de birou– LOT 1 – HÂRTIE ŞI CARTON ”
- Număr anunț
- SCN1082763
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.474,54 RON
- Valoare atribuită
- 12.054,76 RON 16,7% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2021 12:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1070387
- Termen limită
- 17.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1107432
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA -capacitate tehnica si sau profesionala.docx.p7s
- Caiet de sarcini_(semnat).PDF
- Clauze contractuale_(semnat).PDF
- FisaDate_DF1107432.pdf
- Modele de formulare_.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTE IMPEX SRL CUI RO 4596543
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TIPOGRAFIA BUCURESTI S.R.L. CUI RO39835767
Valoare atribuită
12.054,76 RON
din 14.474,54 RON estimat
16,7%
Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 2.419,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.